Boha neokecáš

Mixa, Josef; Hájek, Vít

obsah: Životopis českého katolického kněze J. Mixy ve formě rozhovoru s filmovým režisérem V. Hájkem. Doplněno výběrem z Mixových kázání a korespondence.

další info: Josef Mixa v rozhovoru s Vítem Hájkem

vydání: Vydání druhé. V Praze: Karmelitánské nakladatelství, 2019. 172 stran, 16 nečíslovaných stran obrazových příloh.

předmětová hesla: katoličtí kněží; názory a postoje; kněžství; katolická víra; duchovní život; křesťanský život; pastorace; církevní život; náboženská perzekuce; křesťanství a společnost

předmětové kategorie: Křesťanství. Křesťanská církev všeobecně. Eklesiologie; Biografie

žánry: rozhovory; autobiografické vzpomínky; kázání; korespondence

Mixa, Josef; Hájek, Vít. Boha neokecáš. Vydání druhé. V Praze: Karmelitánské nakladatelství, 2019. 172 stran, 16 nečíslovaných stran obrazových příloh. ISBN 978-80-7566-170-8.