Tweetuj s Bohem

#velký třesk, modlitba, Bible, sexualita, křížové výpravy, hřích, povolání...

Remery, Michel

obsah: Publikace nizozemského katolického teologa pojednává o základech křesťanství. Určeno pro křesťanskou mládež. Interaktivní pojetí, kniha je propojena s mobilní aplikací.

další info: Michel Remery ; z anglického překladu Tweeting with God (originál v nizozemštině Twitteren met God - interactief) přeložila Magdaléna Šobáňová

vydání: První vydání. Praha: Paulínky, 2016. 436 stran.

oddíl: spiritualita

předmětová hesla: křesťanská víra; svět (náboženství); biblistika; Bůh a člověk; církevní dějiny; křesťanský život; křesťanská liturgie; učení katolické církve

předmětové kategorie: Křesťanství. Křesťanská církev všeobecně. Eklesiologie; Literatura pro děti a mládež (naučná)

žánry: rozhovory; populárně-naučné publikace; publikace pro mládež

Remery, Michel. Tweetuj s Bohem: #velký třesk, modlitba, Bible, sexualita, křížové výpravy, hřích, povolání.... První vydání. Praha: Paulínky, 2016. 436 stran. ISBN 978-80-7450-214-9.