Smrt nemá poslední slovo

Troisi, Simone; Paccini, Cristiana

obsah: Příběh Italky Chiary Petrillové, která zemřela ve 28 letech na rakovinu. S manželem pochovali dvě děti krátce po jejich narození. Třetí se jim narodilo zdravé, ona však záhy zemřela.

další info: Simone Troisi, Cristiana Pacciniová ; z italského originálu Siamo nati e non moriremo ami più - storia di Chiara Corbella Petrillo ... přeložila Vanda Bodová

vydání: Kostelní Vydří: Karmelitánské nakladatelství, 2015. 126 stran, 4 nečíslované strany obrazových příloh.

předmětová hesla: katoličky; náboženské názory a postoje; nevyléčitelně nemocní; umírání; smrt; děti; utrpení; oběť; katolická víra; křesťanský život

předmětové kategorie: Praktická teologie. Morální teologie; Biografie

žánry: biografie; vzpomínky; citáty

Troisi, Simone; Paccini, Cristiana. Smrt nemá poslední slovo. Kostelní Vydří: Karmelitánské nakladatelství, 2015. 126 stran, 4 nečíslované strany obrazových příloh. ISBN 978-80-7195-838-3.