Můj život

Benedikt

obsah: Kardinál Joseph Ratzinger vzpomíná na své dětství a dospívání v době nacistického Německa, vojenskou službu a zajetí za druhé světové války. Velká část knihy se zabývá jeho studiem teologie a vědeckým působením na Filozoficko-teologické vysoké škole ve Freisingu. Cesty jednoho z nejvýznamnějších představitelů současné církve sledujeme až po jeho jmenování arcibiskupem.

další info: Joseph kardinál Ratzinger ; [překlad z německého originálu ... Pavel Váňa]

vydání: 1. vyd. Brno: Barrister & Principal, 1999. 126 s.

předmětová hesla: kardinálové; katolická teologie; pastorace; křesťanství a společnost

předmětové kategorie: Křesťanství. Křesťanská církev všeobecně. Eklesiologie; Biografie

žánry: autobiografie

Benedikt. Můj život. 1. vyd. Brno: Barrister & Principal, 1999. 126 s. ISBN 80-85947-38-2.