Nejsilnější zbraň

Emil Kapaun, vojenský kaplan a hrdina korejské války

Wenzl, Roy; Heying, Travis

obsah: Osudy kněze americké armády českého původu, který zemřel v čínském zajetí během korejské války.

další info: Roy Wenzl, Travis Heying ; [z anglického originálu ... přeložil Tomáš Audy]

vydání: Kostelní Vydří: Karmelitánské nakladatelství, 2014. 140 s., [24] s. obr. příl.

oddíl: beletrie

předmětová hesla: katoličtí kněží; váleční hrdinové; vojenští duchovní; váleční zajatci; korejská válka (1950-1953); pastorace; křesťanská láska; hrdinství; zázračná uzdravení

předmětové kategorie: Křesťanství. Křesťanská církev všeobecně. Eklesiologie; Biografie

žánry: biografie

Wenzl, Roy; Heying, Travis. Nejsilnější zbraň: Emil Kapaun, vojenský kaplan a hrdina korejské války. Kostelní Vydří: Karmelitánské nakladatelství, 2014. 140 s., [24] s. obr. příl. ISBN 978-80-7195-726-3.